O MNIE

Nowe idzie powoli…

1 stycznia, 2018

 Nowe idzie powoli…

… i dobrze. Gdyby się rozpędziło, miałabym zagwostkę nie lada. A tak… na spokojnie analizuję stare i układam mały plan na nowe.

A stare to czas trudności, wielu wątpliwości, weryfikowania siebie samej, aż do samego końca… To też czas głębokich przeżyć, cudownych znajomości, pięknej współpracy. Tak! Bóg w swej dobroci pokazał mi się w pięknych, wrażliwych ludziach, którzy SĄ. Dziękuję Wam za to.

A plany na nowe?

1. Wejść w Nowy Rok z czystym kontem – UDAŁO SIĘ! To jest absolutnie moje największe osiągnięcie -sukces podparty nie inaczej jak łaską Bożą, łaską Tego, Który nie potrafi dawać mało.

2. W Nowym Roku spotkać się z Nim jako pierwszym. – UDAŁO SIĘ! I to z samiusieńkiego poranka. Jak ja się cieszę! Oby tak cały rok, każdy dzień zaczynać i kończyć z Nim – najlepiej.

3. Zawsze się radować, nieustannie się modlić, w każdym położeniu dziękować (1 Tes 5,16 – 18), taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem nas.

4. Trwać w stanie łaski uświęcającej – w przyjaźni z Nim, poznawać Go, odkrywać.

5. Podchodzić do drugiego człowieka z Miłością.

6. Być dobrą, wyrozumiałą i troskliwą dla siebie, tak jak On jest dobry, wyrozumiały i troskliwy dla mnie. Tylko kochając siebie, będąc cierpliwą i wyrozumiałą wobec własnych słabości, będą mogła cierpliwie i w sposób wyrozumiały kochać drugiego człowieka.

Tak myślę…

A Tobie Drogi Czytelniku życzę:
Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie oblicze swoje i niech Cię obdarzy pokojem (Lb 6,24-25).

Do zobaczenia!

Może ci się spodobać również

1 Komentarz

  • Odpowiedz Angelika*angetrose 1 stycznia, 2018 z 23:29

    Kochana*wreszcie JESTEŚ T U dla szerszej grupy, nie jakiś FB, nie Instagram, które się rządzą własnymi zasadami; T U jesteś jakby ‘U SIEBIE’. Kojarzy mi się tekst pewnej piosenki: “… T U jest mój kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić…”; jesteś u siebie, to TY T U rządzisz 😉 Bądź dla N A S … ♥

  • Zostaw odpowiedź

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.